Oferta na pocztówki i listy przesyłane kurierem

Wybierz kartkę lub pocztówkę, a kurier dostarczy ją do adresata

Dopiero zaczął się grudzień, a wraz z nim zaraz przyjdą święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Jak co roku będziemy sobie składać życzenia. Jednak nie zawsze mamy okazję złożyć życzenia twarzą w twarz, wtedy doskonałym wyborem będą kartki pocztowe. Kartki pocztowe w wersji papierowej powoli odchodzą w zapomnienie. Zastępują je coraz częściej pocztówki online. Możne jednak wybrać pocztówki lub listy przesyłane kurierem.

Rodzaje kartek pocztowych:

– Widokówki, czyli kartka pocztowa przedstawiająca krajobraz, pejzaż, itp.,
– Kartka okolicznościowa – wysyłana w związku z różnymi wydarzeniami, np. z okazji świąt, urodzin, chrztu.
– Kartka korespondencyjna – często pozbawiona obrazka na odwrocie, wysyłana jest zazwyczaj do kuponów konkursowych, np. w krzyżówkach.

Pocztówki i listy przesyłane kurierem lub online online

Natomiast coraz szybsze życie i notoryczny brak czasu sprawia, że rezygnujemy z takiej formy wysyłania kartek. Obecnie wiele stron internetowych oferuje wysłanie takiej kartki bezpośrednio do odbiorcy. Możemy wybrać gotową kartkę z dostępnych wzorów lub sami ją zaprojektować, np. dodając własne zdjęcie. Następnie trzeba wypełnić krótki formularz (imię i nazwisko odbiorcy oraz jego adres), a strona internetowa zajmie się resztą. Czyi wydrukuje pocztówkę, zapakuje ją i dostarczy pocztą do rąk odbiorcy. Taka forma dostarczania kartek pocztowych na pewno jest bardzo wygodna i nie zajmuje dużo czasu. Za to radość jaka pojawi się na twarzy osoby, która dostanie taką kartę jest bezcenna. Niektóre strony internetowe proponują jeszcze inną formę dostawy. Tak samo jak w pierwszym przypadku – sami wybieramy rodzaj pocztówki, wpisujemy treść i odbiorcę. Ale zamiast adresu korespondencyjnego wpisujemy adres mailowy. Osoba, do której skierowana jest pocztówka dostaje na skrzynkę pocztową link do widokówki. Dopiero po wejściu w ten link, pokazuje się cała pocztówka z pozdrowieniami lub życzeniami.

Kartki pocztowe powoli odchodzą w zapomnienie? Niekoniecznie!

Jeszcze dwadzieścia lat temu było nie do pomyślenia, by dalszej rodzinie, przyjaciołom nie wysłać pocztówki z okazji świat. Obecnie dużo szybciej możemy się skontaktować przez telefon lub internet. Niekiedy nowe zdjęcia dodawane z podróży na portale społecznościowe zastępują kartki wysyłane do znajomych. Do tego nie widzi ich jedna osoba, tylko całe grono znajomych. Jednak takie zdjęcie nie jest skierowane bezpośrednio do kogoś, a pocztówka zawsze ma konkretne odbiorce. Mino postępu technologicznego warto poświecić chwilę, by iść na pocztę i samodzielnie wysłać kartkę pocztową. Będzie to zarówno dla nas jak i dla odbiorcy bardzo miłe przeżycie.